Telefon: 18 442 10 02, E-mail: kontakt@augen.pl
Godziny otwarcia: pon-pt: 9:00 - 18:00, sob: 9:00 - 13:00
Autoryzowany dealer

Augen
Optyk Nowy Sącz

Scroll down icon

Optyk Nowy Sącz

Autoryzowany dealer


Ray-Ban okulary męskie przeciwsłoneczne
Augen to salon optyczny w Nowym Sączu, który oprócz szerokiego asortymentu okularów słonecznych, opraw korekcyjnych i soczewek kontaktowych oferuje również wizytę u wykwalifikowanej kadry okulistów ­ specjalistów chorób oczu. Dzięki takiemu połączeniu usług jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o wzrok naszych klientów/pacjentów. Dobór okularów korekcyjnych bądź soczewek kontaktowych zawsze powinien być bowiem poprzedzony dokładną i kompleksową diagnostyką okulisty.

Nasze Usługi

Badanie wzroku

Badanie wzroku

Dobór odpowiednich okularów korekcyjnych oraz soczewek korekcyjnych musi być poprzedzony szczegółowymi badaniami wzroku. Nieprecyzyjna lub błędna diagnostyka może być przyczyną pogłębienia się wady, na jaką cierpimy. Augen ­ Optyk w Nowym Sączu, świadczy zarówno usługi optyczne, jak i okulistyczne realizując kompleksową opiekę nad pacjentem. W ofercie salonu optycznego leży szerokie spektrum zróżnicowanych badań, które pozwolą na dobór idealnych okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych.

Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe

W salonie optycznym Augen w Nowym Sączu możecie Państwo poprosić o pomoc w dobrze odpowiednich soczewek kontaktowych. Zakładanie, noszenie i zdejmowanie soczewek kontaktowych, w krótkim czasie staje się rutyną, ale dla początkującego użytkownika może być nieco problematyczne. Dlatego lekarz wytłumaczy dokładnie jak ich używać soczewek kontaktowych oraz jak o nie dbać tak, aby rzeczywiście służyły naszym oczom.

Badania dla dzieci

Badania dla dzieci

Z wadami wzroku często borykają się dzieci. Pierwsze badania oczu mogą być dla nich dużym stresem, ponieważ maluchy nie wiedzą, czego mogą się spodziewać, obawiają się bólu. Ponadto, dzieciom często trudno jest precyzyjnie określić jakość tego, jak widzą dlatego niezbędne jest, aby takie badanie przeprowadził doświadczony okulista.

Badania dla kierowców

Badania dla kierowców

Prowadzenie pojazdów mechanicznych to duża odpowiedzialność. Chociaż trudno to sobie wyobrazić osobom, które mają naprawdę dobry wzrok, można nie zdawać sobie do pewnego stopnia sprawy z upośledzenia widzenia. Dlatego tak szczególnie ważne są badania przeprowadzane u kierowców, dla których wzrok to podstawa bezpiecznego kierowania samochodem.
 
 

Profesjonalna aparatura

Dobór odpowiednich okularów musi być poprzedzony szczegółowymi badaniami wzroku. Nieprecyzyjna lub błędna diagnostyka może być przyczyną pogłębienia się wady na jaką cierpimy. Salon optyczny Augen, świadczy zarówno usługi optyczne jak i okulistyczne realizując kompleksową opiekę nad pacjentem. W naszej ofercie leży szerokie spektrum zróżnicowanych badań, które pozwolą na dobór idealnych okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych.

3D-OCT 2000

3D-OCT 2000 to urządzenie nowej generacji do badań okulistycznych, które zwiększa dokładność obrazowania. Aparat pozwala wykonać w naszym salonie optycznym w bardzo prosty sposób wysokiej jakości tomografy siatkówki, fotografię kolorową i bezczerwienną dna oka.

Istotną zaletą urządzenia jest możliwość wykonania fotografii barwnej oraz obrazowanie przekrojów OCT przedniego odcinka oka. Aparat umożliwia wykonanie w naszym salonie optycznym obrazowania przestrzennego rogówki, tęczówki, kąta przesączania a analizując uzyskane wyniki otrzymujemy mapy topografii i grubości rogówki oraz możemy dokonać pomiaru kąta przesączania.

Sklep stacjonarny

Augen – Optyk w Nowym Sączu oferuje szeroki asortyment rozmaitych miedeli okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych dla dzieci i dorosłych, chociażby okulary typu Ray-Ban® i Vogue Eyewear oraz akcesoria przydatne do ich codziennej pielęgnacji.

U nas w salonie optycznym zaopatą się także Państwo w soczewki kontaktowe do wszystkich powszechnie występujących wad wzroku.

Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do sklepu on-line Sklep internetowy - Salon Optyczny Augen Nowy Sącz

ul. Długosza 45
33-300 Nowy Sącz
tel: 18 442 10 02

Poniedziałek: 9:00 - 18:00
Wtorek: 9:00 - 18:00
Środa: 9:00 - 18:00
Czwartek: 9:00 - 18:00
Piątek: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00
Niedziela: Nieczynne

kontakt@augen.pl

OAKLEY okulary korekcyjne

Salon Optyczny Nowy Sącz

Historia naszego salonu optycznego sięga początku lat 90­tych ubiegłego wieku. Wówczas zdecydowaliśmy, aby świadczyć usługi optyczne w połączeniu z kompleksową diagnostyką okulistyczną. Obecnie jesteśmy już drugim pokoleniem okulistów, które dba o wzrok naszych pacjentów, a głównym naszym celem jest ciągłe wzbogacanie naszej oferty, tak aby nasze usługi były świadczone na stałym, profesjonalnym poziomie niezależnie od upływającego czasu.

Soczewki kontaktowe

Okulary korekcyjne

Okulary korekcyjne powinny spełniać dwie funkcje. Po pierwsze – poprawiać jakość widzenia a po drugie stanowić element naszego stylu, z którym czujemy się dobrze, atrakcyjnie i komfortowo. Obie te cechy mają okulary korekcyjne renomowanych firm, z jakimi współpracuje nasz optyk. Nowoczesne, stylowe i niezwykle eleganckie oprawki proponuje firma Vogue Eyewear®. Cechuje je prostota wykonania i klasa sama w sobie. Nadają twarzy zdecydowanego charakteru i pasują do zróżnicowanych stylów. Ponadto oprawki firmy Vogue Eyewear® są solidne i wytrzymałe, dzięki czemu przetrwają z nami całe lata.

Osobom, które chcą się skusić na bardziej nowoczesne, niejednokrotnie nawet ekstrawaganckie modele okularów korekcyjnych polecamy markę Ray-Ban® ­ ikonę wśród marek okularowych, która jest również dostępna w naszym salonie. Oferujemy szeroko gamę produktów Ray­Ban® w różnych kształtach, wzorach i kolorystyce. W salonie optycznym w Nowym Sączu znajdą Państwo szeroką gamę okularów korekcyjnych Ray-Ban® w różnych kształtach, wzorach i kolorystyce. Wiele modeli okularów korekcyjnych Ray-Ban® utrzymanych jest w stylizacji retro.

Vogue okulary przeciwsłoneczne damskie
Soczewki kontaktowe

Okulary przeciwsłoneczne

Niezależnie od pory roku, warto chronić swoje oczy przed światłem słonecznym. Wybierając okulary przeciwsłoneczne, warto skorzystać z usług renomowanego salonu optycznego Augen w Nowym Sączu. Chociaż kupując podróbki okularów słonecznych pochodzące z niewiadomego źródła zapłacimy mniej, na dłuższą metę takie działanie się nie opłaca, ponieważ szkodzimy swojemu wzrokowi, a jakość kupionego okularów przeciwsłonecznych pozostawia wiele do życzenia. Dlaczego? Otóż, kiedy przebywamy w warunkach silnego oświetlenia, źrenice naszych oczu zwężają się, dzięki czemu zmniejsza się wpadająca przez nie ilość promieniowania UV.

Dobre jakościowo okulary słoneczne z właściwym filtrem UV sprawiają, że obraz, jaki widzimy jest przyciemniony, światło nie razi nas, ale źrenice pozostają niezwężone, przez co wzrok jest narażony na zwiększoną dawkę promieni. Dobrze dobrane okulary przeciwsłoneczne wyposażone są w odpowiednie filtry UV, które skutecznie chronią oczy przed skutkami oddziaływania światła słonecznego.
 

Vogue okulary przeciwsłoneczne damskie

Nasi Partnerzy

ul. Długosza 45,
33-300 Nowy Sącz
tel: 18 442 10 02


Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00
Niedziela: Nieczynne

kontakt@augen.pl

Copyright © 2016 - Augen s.c. Kowalski, Pawlak - Wszystkie prawa zastrzeżone
Dawid Kolawa
dkolawa@gmail.com
Invisio Digital
Facebook button